Gizlilik Sözleşmesi

Bu beyan uhepy.com (BİRLEŞİK TEKNOLOJİLER)'in gizlilik politikasını içerir. uhepy.com web sitesini ziyaret ettiğinizde takip eden şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş olduğunuzu beyan ediyorsunuz.

uhepy.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi uhepy.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, uhepy.com gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. Bu sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adınadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak içindir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız ve gelir seviyeniz) vermenizi talep etmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Ticari işlem için gereklidirler. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, e-fatura birleşenine, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesini önlemek hedeflenmektedir.  

uhepy.com iletişim bilgileri:

Adres : Hacıhızır Mahallesi Kadife Sokak 15/7 İzmit/KOCAELİ/TÜRKİYE


Müşteri Hizmetleri: [email protected]