S.S.S

SORUKursların kullanım süreleri nelerdir?

CEVAP: Satın alma işleminiz ile birlikte A1 kursu 365 gün (1 yıl), A2 kursu 365 gün (1 yıl) ve B1-B2 kursu 365 gün (1 yıl) kullanıma açılmaktadır. 

SORU: Video ders anlatımları hangi dildedir?

CEVAP: Ders anlatımları Türkçe’dir.

SORU: Sizin diğer online eğitim platformlarından farkınız nedir?

CEVAP: UHEPY gerçek bir sınıf ortamı gibi tasarlanmıştır. İngilizce eğitiminde sınıfta ders anlatan bir öğretmen, size uygulama imkanı sunan bir kitap vardır. Soruları çözer, metinleri dinler ve okursunuz. Öğretmen cevap anlatımı ve cümle analizleri yapar. Bunu yaparken de kullandığınız kitaplar kendine özgü müfredata ve tasarlanmış içeriğe sahiptir. UHEPY bu şartların hepsini size hiçbir yerde bulamayacağınız şekilde sistemli olarak sunar. Dünya’da şu an için tektir. İçeriği ise tamamen verimlilik esasına göre bol tekrarlı olarak hazırlanmıştır.

SORU: İnternetten sadece video izleyerek eğitim almayı tercih etsem, siz farklı olarak ne hizmeti veriyorsunuz?

CEVAP: Pratik yapmadan dil öğrenilemez. Sadece video izlerseniz size bol şans dileriz. UHEPY pratik yapma imkanı ve ulaşabileceğiniz en verimli içeriği tek bir websitesi ile sizlere sunar. 

SORUUluslararası ünlü yayınevlerinde akreditasyonunuz var mıdır?

CEVAPUHEPY’nin Uluslararası yayınevlerinden bir akreditasyonu yoktur. UHEPY’nin sunduğu içeriği ve müfredatının verimliliğini ve derinliğini sizlere sunabilecek bir kaynak henüz hizmetinize tek parça olarak sunulmamıştır. Bu sebeple, UHEPY akreditasyon almaz, ancak talepler doğrultusunda akreditasyon verecek konumdadır. 

SORUİngiltere ya da Amerika’ya gitmeden dil öğrenilir mi?

CEVAPİngilizce çalışmanızı ilk olarak UHEPY’den yaparsanız kendi ülkenizde de İngilizce öğrenildiğine şahit olacaksınız. Bugün eğitim aldığınız kurumlarda akıcı şekilde İngilizce konuşan ve yazan öğretmelerinizin hemen hemen hepsi dil eğitimlerini en klasik en sıkıcı yöntemlerle Türkiye’de öğrendi. Sizin şansınız internet erişimi, İngilizce dilinde film ve diziler ve UHEPY’nin hizmetinizde olmasıdır. Eğer mutlaka yurtdışına gitmek isterseniz, öncelikle UHEPY’den eğitiminizi sağlıklı bir şekilde (çalışarak) tamamlayın ondan sonra sadece speaking amaçlı yurtdışına gidin. UHEPY günlük konuşma kalıplarının da yoğun olarak size sunulduğu bir sistemdir. 

SORUİçeriğiniz nasıldır?

CEVAPSarmal sistemle yapıları ve kelimeleri tekrar tekrar yazmanızı, okumanızı, dinlemenizi sağlayan CÜMLE BAZLI eğitim sunmaktadır. Tanıtım videosunda detaylıca içeriği görebilirsiniz. Çok zengin grammar, kelime bilgisi ve temalar sizler için entegre şekilde hazırlanmıştır. 

SORUVideo izleme sınırı var mıdır? 

CEVAPÜyeliğiniz süresince sınırsız defa video izleyebilirsiniz. 

SORU: Sisteminiz çok iyi görünüyor ama writing bölümlerinde hem cevapları net olan hem de cevapları kontrol etmemiz gereken kısımlar da mevcut. Bunların cevaplarının doğruluğunu nasıl anlayacağız?

CEVAPWriting bölümlerinde dediğiniz ikinci tür alıştırma tiplerinde cümle analizleri ve kendi cümlelerinizi kontrol etmeniz için detaylı video anlatımı mevcut. Diğer bir alternatif olarak grammar kontrol uygulamalarını aynı online sözlük kullanır gibi kullanabilirsiniz. Writing bölümlerinin çoğu net cevaplı olduğu için buna pek ihtiyacınız da olmayacaktır. 

SORUSpeaking için tavsiyeleriniz nelerdir?

CEVAPSpeaking bölümlerinde bir arkadaşınız varsa ya da bir sınıf ortamındaysanız size sunulan örnek çalışmaları yapabilirsiniz. Tek iseniz sesinizi cep telefonlarına kaydedip örnek diyaloglarla kıyaslayabilirsiniz. Size sunulan örnek cevapları dinleyebilir ve cevabı sayfanın alt kısmında takip edebilirsiniz. Unutmayın! Alıştırmalarımız bir bütünlük içerisindedir, speaking bölümleri de sizin için tasarlanmış içeriğin ayrılmaz bir parçasıdır. 

SORUEk çalışma için tavsiyeniz var mıdır? 

CEVAPİngilizce altyazılı İngilizce dizi – film izlemeli ve kısa hikaye kitapları okumalısınız. Bunların dışında herhangi bir eğitim materyaline ihtiyaç duymayacağınız yoğunlukta içerik UHEPY tarafından size sunulmaktadır. Başka eğitim materyalleri ile entegre aktivite ve çalışma sürecini bozmamanızı tavsiye ederim.

SORUÜrün/Hizmet iadesi mevcut mudur?

CEVAP: Satın alınan ürün/hizmetin iadesi geri iadesi ve/veya geri ödemesi yoktur.